czwartek, 14 marca 2013

30-dniowe wyzwanie STOP MUFFIN TOP, czyli pożegnaj się ze swoimi boczkami!

Cześć dziewczyny ;).

Nigdy nie ukrywałam, że moją zmorą jest kilka nadprogramowych kilogramów, z którymi walka wychodzi mi raz lepiej, a raz gorzej. Przez ostatni czas było "gorzej", ale rok 2013 jest MOIM ROKIEM i nie zamierzam odpuścić!
Kilka dni temu na blogu Jah-stiny dowiedziałam się o jej wyzwaniu, czyli o 30-dniowej walce z boczkami! Polega to na wykonywaniu tylko 10-minutowych ćwiczeń dziennie z Tiffany Rothe, są to tzw. tiffoczki :) (jaka urocza nazwa!). Przejrzałam te ćwiczenia i stwierdziłam, że są niesamowite! Same zobaczcie:

Ćwiczenia nie wydawały mi się skomplikowane, a ich wykonywanie było bardzo przyjemne, energetyzujące wręcz. Ostrzegam tylko, że na następny dzień obudziłam się rano i nie byłam w stanie przewrócić się z boku na bok ;). Powiem Wam, że dawno nie czułam takiego bólu mięśni od pasa w górę! W zasadzie to nie zdawałam sobie sprawy, że takie partie mięśniowe mogą w ogóle boleć :P. Pierwszy raz ćwiczyłam w poniedziałek, a dopiero dzisiaj byłam w stanie zrobić kolejną serię, która i tak nie odbyła się bez bólu. Ale wiecie co? Nie zamierzam się poddać, skoro boli, to znaczy, że skuteczne! I tego się trzymam, efekty ocenię za miesiąc ;).

Ćwiczenia trwają tylko 10 minut, więc myślę, że każda z nas jest w stanie wygospodarować taki czas w ciągu nawet najbardziej zapracowanego dnia! Nie zmęczyłam się za bardzo podczas ich wykonywania, a dodatkowo są bardzo przyjemne!

Więc jak, dołączacie do wyzwania na drodze do lepszej siebie ;)?

9 komentarzy:

 1. Nooo, ćwiczenia wyglądają ciekawie :) Chyba dorzucę je do codziennego zestawu ćwiczeń :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto :). ALe ostrzegam przed bólem :D

   Usuń
 2. oooo może pomyślę o nich jako o bonusie do ćwiczeń E. Chodakowskiej !:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę się przyznać, że bardzo mnie zaciekawiłaś :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się :D Zachęcam do dołączenia :)

   Usuń
 4. Fajne ćwiczenia. Też mam problem z boczkami... Zapisuję sobie filmik:D Dość taneczny, to będzie się chętnie ćwiczyło ;) Oby dawał efekty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To, że jest taneczny jest dla mnie bardzo dużym plusem, lubię takie klimaty :)

   Usuń
 5. I jak efekty po 30 dniach?

  OdpowiedzUsuń