wtorek, 17 lutego 2015

Kosmetyki DIADEM - piękny wygląd, piękna idea.

 Cześć dziewczyny!

Znacie polską markę kosmetyczną Diadem Cosmetics? Marka w swojej ofercie ma mnóstwo kosmetyków, od tuszów i podkładów zaczynając, przez pomadki, eyelinery i na lakierach do paznokci i odżywkach kończąc. Z ofertą możecie zapoznać się na stronie Diadem Cosmetics. Jednak nie o kosmetykach dziś chciałam napisać. Dowiecie się o tym, że firma Diadem przewodniczy akcji 2H. Na czym polega ta akcja?

www.diadem.com.pl
Cel jest jak najbardziej szczytny i piękny. Same możemy przyczynić się do tego, by kobiety i dzieci z krajów Trzeciego Świata, które są dyskryminowane z powodu płci mogły być edukowane, a co za tym idzie, mogły mieć lepsze możliwości w przyszłości.


"Kupując kosmetyki Diadem, Szafir i Caroline's Rose dbasz nie tylko o swój wygląd - dzięki stworzonej przez nas inicjatywie 2H walczysz także o poprawę sytuacji kobiet w najbiedniejszych regionach świata. Co roku w Indiach tysiące dziewczynek jest porzucanych wyłącznie ze względu na swoją płeć. W wyniku tego zjawiska co roku traci życie około 400 000 dziewczynek, a na każdy 1000 chłopców przypada jedynie 868 dziewczynek. 


W Diadem Cosmetics wierzymy, że można to zmienić. Dzięki naszym klientkom i współpracy z organizacjami non-profit na całym świecie mogliśmy stworzyć 2H - inicjatywę, która walczy nie tylko ze skutkami, ale także z przyczynami zjawiska preferencji płci."

Dalej możemy dowiedzieć się, że w ramach dwóch godzin edukacji, jedna ma charakter ogólnoedukacyjny, natomiast druga jest warsztatowa, pomagająca kobietom nabyć praktycznych umiejętności zawodowych takich, jak wykonywanie makijażu, fryzjerstwo czy krawiectwo. Te umiejętności pozwalają na start w kierunku ekonomicznej niezależności, a w konsekwencji do mądrych i niezależnych decyzji. Więcej informacji znajdziecie na stronie i ja gorąco Was zachęcam do zapoznania się z nimi. 


Ja do testów wybrałam sobie pomadkę "Triple Fun" w kuszącym odcieniu Czekolada Malinowa, aksamitny podkład matujący z serii Caroline's Rose, ekskluzywne perły pudrowe, kryjący korektor Cygnus oraz stylizator oka w pisaku, czyli po prostu eyeliner w pisaku, którego nie widzicie na zdjęciu. Kosmetyków używam już jakiś czas i wkrótce możecie spodziewać się recenzji.

Słyszałyście o inicjatywie, którą stworzyła i finansuje marka Diadem? To bardzo szlachetny gest. Jest tyle potrzebujących osób na świecie i cieszy mnie fakt, że kosmetyczna marka się w to angażuje, a co za tym idzie - możemy i my mieć w tym swój wkład. Każda z nas na co dzień potrzebuje kosmetyków. Kosmetyki Diadem nie mają wygórowanych cen i są dobrej jakości, więc jeśli każda z nas kupiłaby to, co potrzebuje, to same zobaczcie ile godzin edukacji dla dyskryminowanych kobiet i dziewczynek można sfinansować!

10 komentarzy:

 1. Bardzo fajna inicjatywa. Też zdecydowałam się ją poprzeć. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawa jestem efektów, bo ogólnie mam niemiłe wspomnienia z kosmetykami tej firmy...

  OdpowiedzUsuń
 3. już widziałam kilka postów na ten temat i to naprawdę świetna akcja!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz się z tym spotykam :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Akcja jest mega, dlatego zgodziłam się na testy choć ja wybrałam tylko 3 kosmetyki i dopiero niebawem się za nie zabiorę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajna akcja, zainteresowały mnie perełki.

  OdpowiedzUsuń
 7. akcja na szczytny cel zawsze spoko:)

  OdpowiedzUsuń
 8. ciekawa jestem jakiej będą jakości i czy rzeczywiście dają te 2h ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudowna inicjatywa! Będę zwracać na to uwagę ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Podoba mi się taka inicjatywa brawo da firmy

  OdpowiedzUsuń